Про нас

Торгівельний комплекс «Будівельний Двір» — це широкопрофільний магазин, у якому точно знайдеться все, що ви шукали, а можливо навіть і більше.

У нас понад 50 000 якісних товарів від відомих виробників, одні з найнижчих цін серед конкурентів та привабливі умови купівлі, що включають оформлення кредиту або розтермінування.

 

Наша компанія є офіційним партнером багатьох відомих виробників: Дніпро-М, Foresta, YATO, Tekhmann, Ceresit, Dufa, Ariston, Grohe, Ravak, VI-KO, Eleyus, Ventolux, Cersanit, KOLO, Toptul та багато інших.

 

Ми надаємо ряд послуг:

— доставка товару до дверей;

— поставка товарів під замовлення;

— прокат необхідних інструментів;

— заточення ланцюга для пили.

 

Для клієнтів ми щотижня готуємо унікальні акційні пропозиції та знижки на улюблені товари. Оптові ціни діють для наших постійних покупців, які займаються будівництвом та ремонтом: майстрів, підрядників, бригадирів тощо.

 

Працівники нашої компанії компетентні у справі, якою займаються, досвідчені, ввічливі та уважні, поважають один одного та завжди приходять на роботу з усмішкою, адже займаються улюбленою справою!

 

Графік роботи магазину:

ПН-ПТ: 08:00 - 18:00

СБ: 08:00 - 17:00

НД: 08:00 - 15:00

 

Адреса:

м. Красилів, вул. Ціолковського, 9

 

Основна ціль нашої роботи — задоволені клієнти. Щодня ми працюємо аби бачити ваші щасливі посмішки та чути слова подяки. Якщо ви ще досі не в рядах наших постійних покупців — негайно виправляйте це, адже ми особливий магазин. Особливий магазин, де знайдеться все!

 

viber Написати у Viber