Мастило компресорне Дніпро-М 1 л

Код: 39272
105,00 грн/шт
Доставка по Україні
  • Нова Пошта - за тарифами перевізника
  • Доставка по району - за тарифами магазину
  • Самовивіз - безкоштовно
Спосіб оплати
  • Готівкою (кур'єру, в магазині, у відділенні)
  • Безготівковий розрахунок
  • Бренд: Dnipro-M
  • Об'єм: 1,0 л
Компресорне масло Dnipro-M знайшло широке застосування в роботі пересувних і стаціонарних поршневих механізмів. Дана мастило була розроблена для обслуговування і герметизації більшості моделей побутових компресорів, для гарантії довгого життя робочого механізму і його роботи в чистоті.

Високий ступінь очищення і мінеральна основа гарантують продукту належну опірність до окислення відкритих зон контакту деталей компресора. Високоякісне масло відмінно тримає високі термічні навантаження (робоча температура досягає 200 ° С), допомагає запустити компресор і швидко змастити вузли тертя при низьких температурах, а його оптимальний склад перешкоджає появі нагару. Масло Dnipro-M володіє високим рівнем зчеплення, відмінним захистом від зносу і повною відсутністю залипання. Подібна мастило широко застосовується для зменшення сили тертя всередині компресорів .. Мастило знаходиться в прямому зіткненні з нагрітим стисненим повітрям.

Переваги компресорного масла Dnipro-M проявляються відразу: захист від корозії і старіння, хороша проникаюча здатність, стійкість до дії гарячої та холодної води, довготривалість дії. .

Використання компресорного масла українського бренду Dnipro-M допоможе швидко забезпечити надійне змащення працюючих деталей і забезпечить довгий термін експлуатації високонавантаженого механізму.
Бренд Dnipro-M
Тип DAA 68
Модель компресорне
Об'єм 1,0 л
Особливості вказані в описі
Країна походження бренда Україна
Країна-виробник Китай
Відправити відгук

Ваша оцінка:

viber Написати у Viber