Наждачний папір Klingspor PS30D P180

В наявності
Код: 60160
8,00 грн/м/п
Доставка по Україні
  • Нова Пошта - за тарифами перевізника
  • Доставка по району - за тарифами магазину
  • Самовивіз - безкоштовно
Спосіб оплати
  • Готівкою (кур'єру, в магазині, у відділенні)
  • Безготівковий розрахунок
  • Бренд: Klingspor
  • Ширина: 115 мм
  • Країна-виробник: Польща
PS 30 D — оптимальний шліфувальний папір у рулоні на паперовій основі для швидкої обробки поверхонь великої площі

Шліфувальний папір PS 30 D у рулоні пропонується передусім для швидкого зняття на поверхнях великої площі. Його основа — це зносостійкий папір, що підходить для шліфування вручну, а також за допомогою машини. Цей високоякісний шліфувальний папір рекомендується для обробки таких матеріалів:

деревина;
фарба, лак і шпаклівка;
за певних умов метал.


Оптимальне ріжуче зусилля завдяки високій міцності й підвищеній агресивності

Шліфувальний папір PS 30 D у рулоні від компанії Klingspor — це шліфувальний інструмент із надзвичайно високою міцністю і гостротою зерна. Гострота зерна надає цьому шліфувальному паперу підвищеної агресивності, що уможливлює зняття із сильнішим ріжучим зусиллям. Кожен прохід знімає значну кількість матеріалу із заготовки. Таке швидке зняття робить поверхню грубою. Спочатку треба виконати грубі підготовчі роботи, перш ніж перейти до наступних етапів обробки прецизійними інструментами. Основа з паперу типу D надзвичайно міцна і водночас гнучка. Зі шліфувальним папером PS 30 D у рулоні користувачі у виграші від чудового співвідношення ціни та якості.

Міцний, ефективний і швидкий

Шліфувальний папір PS 30 D у рулоні ґрунтовно і швидко обробляє деревину й покриття з лаку або фари. При обробці деревини висока гострота зерна вимагає виконувати шліфування здебільшого в напрямку волокон. При шліфуванні впоперек напрямку росту дерева існує небезпека виломлювання трісок та утворення глибоких борозен. Перед початком робіт треба перевірити шпателем або ножем наявність ділянок, що відшаровуються. Видалення вільних шарів перед початком шліфування надалі скорочує тривалість обробки й мінімізує затрати праці. Для шліфування вручну не потрібно жодних допоміжних засобів. Для чистового шліфування плоскої поверхні шліфувальний папір PS 30 D обгортають навколо шліфувальної колодки. Затискач запобігає зсуванню паперу під час шліфування.
Бренд Klingspor
Вологостійкість невологостійка
Зернистість 180 Р
Призначення дерево
Тип основи папір
Ширина 115 мм
Країна-виробник Польща
Відправити відгук

Ваша оцінка:

viber Написати у Viber