Молоток слюсарний Дніпро-М Ultra 500 г

Код: 47652
168,00 грн/шт
Доставка по Україні
  • Нова Пошта - за тарифами перевізника
  • Доставка по району - за тарифами магазину
  • Самовивіз - безкоштовно
Спосіб оплати
  • Готівкою (кур'єру, в магазині, у відділенні)
  • Безготівковий розрахунок
  • Бренд: Dnipro-M
  • Вага: 500 г

Молоток слюсарний Ultra 500 г
Dnipro-M представляє нове покоління ручного інструменту - слюсарний молоток серії Ultra. Ключовою особливістю серії преміум-сегмента є підвищена міцність, зносостійкість і зручність у використанні.


Міцність і ергономічність
Металеві компоненти молотка виконані з високоякісної сталі марки С45, що забезпечує підвищену міцність інструменту. Головною відмінністю стало використання у виробництві технології селективного гартування, завдяки якій вдалося домогтися оптимальної твердості в різних частинах молотка. В результаті цього твердість часто використовуваних в роботі частин - «бойка» і «носка» становить 50-55 HRC, а в місці посадки цей показник дорівнює 15-20 HRC.
Варто також відзначити високу міцність скріплення металевої частини і ручки, завдяки чому молоток здатний витримувати силу на розтягнення 600 кг.


Зручність у використанні
Трехкомпонентная ергономічна ручка TPR виконана з якісного фібергласу. Даний матеріал не тільки має високу міцність, але і сприяє максимальному поглинанню коливання від удару без подальшої передачі вібрації на руку.


Стандартизація
Даний вид ручного інструменту виготовлений відповідно до європейського стандарту якості DIN1041, що свідчить про високі параметри надійності. Крім того, молоток Dnipro-M Ultra має 100% відповідність заявленому вазі.

Бренд Dnipro-M
Вага 500 г
Ручка посилена скловолокном з м'яким гумовим покриттям
Лінійка ULTRA
Матеріал сталь CS45
Особливості вказані в описі
Країна походження бренда Україна
Країна-виробник Китай
Відправити відгук

Ваша оцінка:

viber Написати у Viber